De uitslagen voor de wedstrijd van zondag 15 april in Oosteind

Iedereen gefeliciteerd met jullie prijs en de behaalde punten.

Wij feliciteren graag de volgende deelnemers met het behalen van voldoende punten voor deelname aan het NK en met het promoveren van A1 naar A2.
* Amy van Groesen met Kenzi (zij mogen naar A2, maar doen nog even mee in A1. Ze zijn wel voor het NK gekwalificeerd)
* Jasper Alta met Bowie (Gaan bij de eerstvolgende wedstrijd deelnemen in A2)
* Danielle Duijs met Lobke (Gaan bij de eerstvolgende wedstrijd deelnemen in A2)

          Technisch Afstand Variabel
          Tijd Punten Plaats Tijd Punten Plaats Tijd Punten Plaats
      Klasse A1                      
1 Rob van Oirschot Kemble Nova Scotia DTR                  
2 Marian  van Dalen Blitsy Nederlandse Schapendoes       14,37 40 13      
3 Sacha Dumay Fudge Kruising Podenco                  
4 Miranda Splinter Sky Border Collie       6,43 40 11      
5 Marianne Jansen Josy Australian Shephard       5,07 50 1      
6 Ineke Westelaken Gael Border Collie       4,86 40 9      
7 Sandra  Blank Norah Border Collie                  
8 Marcel  Verbruggen Max Border Collie 7,93 50 1 5,25 50 2 15,42 35 5
9 Amy  van Groesen Kenzi Border Collie       3,78 40 8      
10 Jasper Alta Bowie Border Collie       5,49 50 3      
11 Joyce Wolters Chef Dwergteckel 19,27 50 4            
12 Sandra  Gorter Dribbel Maltezer                  
13 Rob van Oirschot Kyro Nova Scotia DTR                  
14 Dimphy de Hoogh Kaya Kelpie                  
15 Annie  van Oosterhout Gup Welsh Corgi Pembroke                  
16 Dominique Holtman Luna Amerikaanse Stafford       7,39 50 7      
17 Mika van de Waerdt Tazz Australian Shephard       18,32 35 14      
18 Melanie Schoormans-Huijzer Troy Border Collie                  
19 Marianne Jansen Eddy Australian Shephard 9,49 50 2 5,42 40 10 9,22 50 1
20 Wendy van der Linden Kayne Border Collie                  
21 Colinda Bolderman Shadow Sheltie                  
22 Sandra  Blank Kay Border Collie       5,55 50 4      
23 Coralie van 't Wout Bailey Border Collie                  
24 Danielle Duijs Lobke Kruising   11,07 50 3 5,58 50 5 13,48 50 2
25 Daniëlle Petersen Victor Border Collie x Rottweiler       10,95 40 12 15,12 50 3
26 Monique  van Hordijk Sora Zwitserse witte herder       6,31 50 6 11,04 40 4
27 Reinier van Dijk Simba Zwitserse Witte Herder                  
      Klasse A2                      
28 Mariska van Oostveen Vito Groenendaeler                  
29 Nicole van de Mortel Ebony Rottweiler                  
30 Leendert Wignand Jamie Border Collie                  
31 Grietje de Vries JJ Border Collie                  
32 Marscha van Scheijen Bo Spaanse Herder       25,98 50        
33 Mika van de Waerdt Lizzy Border Collie               17,68 50 1
34 Joyce Westelaken Luna Border Collie                  
35 Gertie van Zutphen Iwa Border Collie                  
36 Carin Stavast Darco Sheltie                  
37 Wouterien  Koops Caya Border Collie       15,69 50 1      
38 Leendert Wignand Yvke Border Collie                  
      Klasse B1                      
39 Marcel  Verbruggen Trudy Border Collie 13,58 50 1            
40 Peta  Seinstra Sef Border Collie       14,41 40 2      
41 Gina van Dijk-Gerolt Radar Belg. Herder/Mechelse       15,99 50 1